HomeContact
Szkoła Podstawowa im. Jana Jasińskiego w Miernowie
Ostatnie Obrazy
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
Gości online: 6

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 2,411
Najnowszy użytkownik: EllAttilm
Ośrodek Wychowania Przedszkolnego

Grupa Pszczółki 3-4 latki

UWAGA!!! Najnowsze zdjęcia i informacje dotyczące pracy przedszkola można znaleźć na stronie: http://przedszkole-miernow.webnode.com/

Nauczyciele: mgr Zofia Sęsoła,
mgr Agnieszka Haruza

Przedszkole działa od poniedziałku do czwartku w godzinach 7:30 - 13:00, piątek od 7:30 do 12:10.

Spacery

W ostatnim tygodniu października poznawaliśmy barwy jesieni omawiając miejsce, w którym pięknie można zaobserwować tę porę roku. Ponieważ najlepszym źródłem zdobywania informacji jest własne doświadczenie wybraliśmy się z naszą Panią na spacer. Piękna pogoda i jesienne kolory nas zauroczyły i zainspirowały!


Spotkanie z policjantem

Wszystkie dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w spotkaniu z policjantem Jackiem Pawełczykiem. Dzieci utrwaliły wiadomości z zakresu bezpiecznego poruszania się po drodze

W zdrowym ciele zdrowy duch

Owocowy dzień

Uczestniczymy w uroczystościach szkolnych

Jesteśmy bezpieczni

Wspólne obiadki

Zabawy w przedszkolu

Zabawy farbami

Farbami można bawić się w różny sposób. Można nimi malować, ale również można je rozdmuchiwać, wypełniając w ten sposób kontury obrazka.

Wycieczka do Europejskiego Centrum Bajki w Pacanowie

Pacanów - to Europejska Stolica Bajek - wspaniałe i przyjazne miejsce, gdzie w niezwykły sposób można spędzić czas. Dnia 18.11.2015r. grupa przedszkolaków ze Szkoły Podstawowej w Miernowie pod opieką wychowawców wraz z rodzicami wybrała się na wycieczkę do Europejskiego Centrum Bajek im. Koziołka Matołka w Pacanowie.

Dzień Pluszowego Misia

Bohaterami dnia były Misie. To one są wręcz niezbędne dzieciom, albowiem nic tak nie pomaga, ale też nie pociesza, nie inspiruje do różnorodnych i zarazem ciekawych zabaw jak najlepsi przyjaciele z dzieciństwa - Misie. Z nimi nawet sen przychodzi zdecydowanie szybciej i sny są takie kolorowe. Światowy Dzień Pluszowego Misia był niesamowitą okazją do świętowania. Były tańce, śpiewy i wspólne zabawy.

Zabawy plastyczno - konstrukcyjne

Ćwiczymy koordynację wzrokowo - ruchową i sprawności manualne - doskonalimy umiejętności składania obrazka z części; uczymy się planowania pracy i wykonywania jej do końca.

Dzień Babci i Dziadka

Z okazji Dnia Babci i Dziadka przedszkolaki zaprezentowały przygotowaną wspólnie z nauczycielkami wiersze i piosenki z okazji ich święta. Występ dostarczył zarówno występującym, jak i oglądającym wiele radości i wzruszeń. Następnie dzieci rozdały upominki.

Śnieżne wspomnienia

W tym roku mieliśmy ogromne szczęście! Zima postanowiła obdarować nas krótkimi lecz intensywnymi opadami śniegu. Tą śnieżną aurę postanowiliśmy wykorzystać w stu procentach. Wyjścia na dwór obfitowały w radosne zabawy na i z białym puchem.

Robimy kanapki

Sami przygotowujemy kanapki na drugie śniadania. W naszych kanapkach nie zabrakło również warzyw. Nawet warzywne niejadki dały się namówić na udekorowanie kanapek zdrowymi produktami. A kanapki samodzielnie przygotowane naprawdę super smakują. Uczyliśmy się również rozsmarowywać masło (oczywiście plastikowymi nożami).

Wizyta w bibliotece szkolnej

Książko, książko, hej książeczko!

Niesamowity pokaz iluzjonisty p. Ryszarda Godona

Mama Ali czyta dzieciom

Dziękujemy za odwiedzenie nas i przeczytanie książki pt. „O trzech świnkach”

Pszczółki na spektaklu muzycznym pt. „W tajemniczej krainie krasnali” Nasz wspólny wyjazd do BSCK w Busku-Zdroju

Zajęcia plastyczne

Program edukacyjny-wybieram wodę