HomeContact
Szkoła Podstawowa im. Jana Jasińskiego w Miernowie
Ostatnie Obrazy
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
Gości online: 3

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 2,411
Najnowszy użytkownik: EllAttilm
SERCE DLA RADKA


„Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz”.

W dniu dzisiejszym do Szkoły Podstawowej im. Jana Jasińskiego w Miernowie dotarło czerwone, metalowe serce na plastikowe zakrętki, które zostało w całości ufundowane przez firmę JUL-MET Małgorzatę i Sebastiana Gnacików z Pełczysk.
Pomysłodawcami i inicjatorami akcji byli dyrekcja oraz nauczyciele prowadzący nauczanie indywidualne: p. Artur Haruza i p. Joanna Kamińska, którzy złożyli pisemną prośbę do Państwa Gnacików, o ofiarowanie pojemnika na nakrętki. Przypomnijmy, że akcja zbierania nakrętek trwa w naszej już od paru lat.
Serce, które ofiarowali nam darczyńcy, stanęło przed budynkiem szkoły. Dzieci oczekiwały na przyjazd darczyńców, przygotowując plastikowe nakrętki, które od razu zaczęły wrzucać do serduszka. Nakrętki na bieżąco będą przekazywane na poczet ucznia naszej szkoły, wymagającego specjalistycznej rehabilitacji.
Nie obyło się bez ogromnych braw, które zabrzmiały, na przywitanie sponsorów. W ramach podziękowania, dyrekcja oraz inicjatorzy akcji przekazali na ręce darczyńców kwiaty oraz dyplom. Dziękując za okazane wsparcie, bezinteresowną pomoc oraz wielkie serce, uczeń, na rzecz którego zostało ono ofiarowane, wręczył Pani Małgorzacie i Panu Sebastianowi, wykonaną przez siebie na zajęciach wiklinową pamiątkę.
Cieszymy się, że są ludzie dobrej woli, którzy bezinteresownie pomagają innym. Pamiętajmy, że dobro wraca…
Państwu Gnacikom życzymy przede wszystkim zdrowia oraz wielu sukcesów na gruncie zawodowym i prywatnym.
spmiernow dnia marzec 03 2021
0 komentarzy · 367 czytań ·Drukuj
REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA
Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Jasińskiego w Miernowie zaprasza do składania wniosku o przyjęcie do Ośrodka Edukacji Przedszkolnej przy Szkole Podstawowej im. Jana Jasińskiego w Miernowie na rok szkolny 2021/2022.

Wnioski będą przyjmowane od 01.03 do 12.03.2021 r. Można składać je osobiście u Dyrektora lub drogą e-mail, przesyłając na adres: spmiernow@wp.pl .

Wniosek do pobrania:
Karta zgłoszeniowa


Dyrektor SP Miernów
Bogusława Gieroń
spmiernow dnia luty 28 2021
0 komentarzy · 304 czytań ·Drukuj
WALENTYNKI
spmiernow dnia luty 15 2021
0 komentarzy · 314 czytań ·Drukuj
OGŁOSZENIE
Zarządzenie Nr 10 Wójta Gminy Złota z dnia 28 stycznia 2021r.
w sprawie ustalenia terminów przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i postępowania
uzupełniającego do publicznych przedszkoli, publicznych innych form wychowania
przedszkolnego, oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych oraz klas I
publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Złota na rok szkolny 2021/2022.

ZARZĄDZENIE
spmiernow dnia luty 08 2021
0 komentarzy · 293 czytań ·Drukuj
Playroom z wyobraźni

W grudniu 2020 r. czworo uczniów z klas klasy I i III, pod opieką Pani Joanny Kamińskiej, wzięło udział w akcji pod nazwą „Się gra się ma… Playroom z wyobraźni”. Zadaniem uczniów biorących udział w konkursie było wykonanie dowolną techniką pracy plastycznej pt. „Playroom z wyobraźni”, która przedstawiała wymarzoną salę gier usytuowaną w szkolnej świetlicy. Wszystkie prace wykonane przez dzieci były bardzo pomysłowe, estetycznie wykonane. Nagrodą główną w konkursie jest wyposażenie szkolnej świetlicy na kwotę 20 000 zł oraz zestawy gier planszowych. Wyniki konkursu będą ogłoszone 28 stycznia 2021 r.
Prace wykonane przez dzieci prezentujemy poniżej.

Zdjęcia w "Galeria zdjęć".
spmiernow dnia styczeń 24 2021
0 komentarzy · 347 czytań ·Drukuj
Zimowe szaleństwo


Po długiej przerwie od zajęć szkolnych spowodowanej przerwą świąteczną i feriami, a wcześniej pandemią COVID-19, dzieci z klas 1-3 powróciły do szkół. Bardzo długo nie widziały się ze swoimi rówieśnikami i nauczycielami. Stęsknieni za wychowawcami, nauczycielami, kolegami i koleżankami wyczekiwały dnia, w którym znów się spotkają w szkolnych salach.
Nauczyciel wychowania fizycznego, pan Artur Haruza, za zgodą rodziców i dyrekcji szkoły, postanowił urozmaicić uczniom powrót do szkoły i spędzić czas (zgodnie z zaleceniami MEN) na świeżym powietrzu. Korzystając z zimowej pogody i ciepłego ubioru dzieci, zorganizował dla nich wyjście na sanki. Dzieci wyposażone przez rodziców w sanki, jabłuszka ale też worki z sianem, wybrały się wraz z Panem Arturem na pobliską górkę. Mimo czerwonych nosów, zabawa była bardzo udana. Dzieci z ogromną radością zjeżdżały na sankach, rzucały się śnieżkami, a także próbowały ulepić bałwana. Po powrocie do szkoły dzieci długo jeszcze dzieliły się swoimi odczuciami i wrażeniami. Zabawy integracyjne na świeżym powietrzu to doskonały pomysł na integrację grupy, zwłaszcza po tak długim okresie obowiązywania nauki zdalnej.


Zdjęcia w "Galeria zdjęć".
spmiernow dnia styczeń 21 2021
0 komentarzy · 270 czytań ·Drukuj