HomeContact
Szkoła Podstawowa im. Jana Jasińskiego w Miernowie
Ostatnie Obrazy
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
Gości online: 4

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 2,411
Najnowszy użytkownik: EllAttilm
REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA
Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Miernowie informuję o rozpoczętej 10 lutego 2020 roku rekrutacji do przedszkola.
Dyrekcja zaprasza do składania deklaracji o przyjęcie dziecka lub kontynuowanie wychowania przedszkolnego w roku szkolnym 2020/2021.
Dokumenty do pobrania u dyrektora szkoły.
spmiernow dnia luty 13 2020
0 komentarzy · 282 czytań ·Drukuj
WYCIECZKA NA LODOWISKO

W dniu 5 lutego 2020 r. grupa 18 uczniów naszej szkoły uczestniczyła w wycieczce do Krakowa. Głównym celem wycieczki było lodowisko zarezerwowane specjalnie dla naszych uczniów oraz nauka jazdy na łyżwach. Uczniowie pod czujnym okiem instruktorów nabywali umiejętności poruszania się na tafli lodu. Uczniowie chętnie poddali się łyżwiarskim szaleństwom. Był to dla wielu osób sprawdzian swoich możliwości, mimo że niektórzy mieli po raz pierwszy na nogach łyżwy.
Można było zauważyć, że dzieci, bardziej obeznane z tą formą aktywności lub ci, którzy jeżdżą na rolkach, świetnie radzili sobie pod względem techniki i umiejętności. Nie obyło się jednak bez upadków, czasem przydała się koleżeńska pomoc. To była prawdziwa frajda, wszyscy bawili się znakomicie.
Zdjęcia w "Galeria zdjęć".
spmiernow dnia luty 05 2020
0 komentarzy · 277 czytań ·Drukuj
POKAZY I DOŚWIADCZENIA W AKADEMII GÓRNICZO-HUTNICZEJ W KRAKOWIE


W piątek 31.01.2020 r. uczniowie z klas VII i VIII wzięli udział w kolejnych wykładach w Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie. Zajęcia prowadzili dr inż. Paweł Janowski na wydziale fizyki i informatyki stosowanej. Uczniowie nie tylko słuchali ciekawego wykładu, ale również aktywnie uczestniczyli w zajęciach, wykonując ciekawe doświadczenia oraz rozwiązując zagadki i łamigłówki. Uczniowie przez zabawę uczyli się aerodynamiki, hydrostatyki i termodynamiki. Zdobytą na zajęciach wiedzę, na pewno, nie tylko wykorzystają na lekcjach w szkole, ale i w codziennym życiu. Fizyka jest bowiem fundamentem wszystkich nauk przyrodniczych i technicznych. Fizyka rozszerza nasze horyzonty myślowe. Jest ona doskonałą szkołą naukowego myślenia.

Zdjęcia w "Galeria zdjęć".
spmiernow dnia luty 01 2020
0 komentarzy · 277 czytań ·Drukuj
ZAJĘCIA ROBOTYKI


W okresie ferii uczniowie naszej szkoły wzięli udział w premierowych zajęciach robotyki. Warsztaty te poprzez dobrą zabawę były świetną okazją do rozwinięcia kompetencji technicznych i informatycznych, a także szansą na kształcenie kreatywnego myślenia oraz wyobraźni przestrzennej, które niewątpliwie ułatwiają naukę przedmiotów ścisłych.
Uczniowie w czasie zajęć wykorzystywali klocki LEGO(dla młodszych dzieci) oraz roboty M-BOT. Młodzi inżynierowie budowali roboty z wykorzystaniem nowoczesnych silników oraz czujników. Kolejnym krokiem na zajęciach było nabycie podstawowych umiejętności programowania z wykorzystaniem kolorowych schematów blokowych, z którego korzystają inżynierowie na całym świecie, od uczelni wyższych po potężne fabryki.
Na twarzach młodych inżynierów nie brakowało szerokich uśmiechów, nie widać też było strachu przed zadawaniem pytań dotyczących zaawansowanej techniki. Uczniowie czekają na kolejne zajęcia z robotami.


Zdjęcia w "Galeria zdjęć".
spmiernow dnia styczeń 31 2020
0 komentarzy · 240 czytań ·Drukuj
ZABAWA CHOINKOWA


Tradycyjnie w karnawale w szkołach odbywają się bale choinkowe. W niedzielę 26 stycznia uczniowie Szkoły Podstawowej w Miernowie wraz ze swoimi opiekunami, rodzicami, nauczycielami mieli okazję uczestniczyć w karnawałowej zabawie. Wszystkie dzieciaki świetnie się bawiły w rytm najpopularniejszych przebojów. Chwilą wytchnienia była przerwa na pyszny poczęstunek przygotowany przez Rodziców.
O oprawę muzyczną zadbał w tym roku zespół LIDER


Zdjęcia w "Galeria zdjęć".
spmiernow dnia styczeń 27 2020
0 komentarzy · 224 czytań ·Drukuj
ZAPROSZENIE NA ZUMBE

Informujemy, że w Szkole Podstawowej w Miernowie rozpoczęły się zajęcia ZUMBY.
Zapraszamy nie tylko chętne dzieci, ale również dorosłych. Zajęcia będą się odbywały w czwartki godzina 14/15. Koszt zajęć to ok. 10 zł za godzinę. Zapisy u pani Doroty Kmiecik lub pod numerem telefonu 664867795.

W piątek obyły się pierwsze zajęcia ZUMBY w naszej szkole. Dzieci świetnie bawiły się w rymie znanych przebojów pod okiem profesjonalistki i już oznajmiły, że nie opuszczą kolejnych zajęć, a nawet namówią do zabawy swoje mamy.
Na kolejne zajęcia zapraszamy już po feriach.
Zdjęcia w "Galeria zdjęć".
spmiernow dnia styczeń 25 2020
0 komentarzy · 296 czytań ·Drukuj