HomeContact
Szkoła Podstawowa im. Jana Jasińskiego w Miernowie
Ostatnie Obrazy
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 2,411
Najnowszy użytkownik: EllAttilm
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS SZACHOWO-WARCABOWY

15 kwietnia w naszej szkole odbył się MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ SZACHOWO WARCABOWY, wzięli w nim udział uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Chrobrzu, Złotej oraz Miernowa. Oto Wyniki turnieju:
SZACHY
I miejsce: Kinga Zięba kl.V z SP Miernów
II miejsce: Bartosz Sułek kl.VI z SP Miernów
III miejsce: Jakub Przeniosło kl.VI z SP Miernów
WARCABY
I miejsce: Adrian Chmielewski z SP Złota
II miejsce: Agnieszka Tuleta kl.IV z SP Miernów
III miejsce: Marcin Kądzielski kl.VI z SP Miernów
GRATULUJEMY!!!
Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia kwiecień 15 2014
0 komentarzy · 1115 czytań ·Drukuj
KONKURS NA PALMĘ WIELKANOCNĄ

W naszej szkole dbamy o kultywowanie tradycji wielkanocnych. Dlatego też, dzięki inicjatywie samorządu szkolnego został zorganizowany konkurs: "NAJPIĘKNIEJSZA PALMA WIELKANOCNA". W kategorii klas IV - V najładniejszą palmę wykonała uczennica z klasy V Oliwia Tułak. Gratulujemy.
spmiernow dnia kwiecień 15 2014
0 komentarzy · 1058 czytań ·Drukuj
OGÓLNOPOLSKI SPRAWDZIAN KOMPETENCJI TRZECIOKLASISTY

10 KWIETNIA uczniowie klasy trzeciej przystąpili do Ogólnopolskiego Sprawdzianu Kompetencji Trzecioklasisty z wydawnictwa Operon.


Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia kwiecień 15 2014
0 komentarzy · 1007 czytań ·Drukuj
WIZYTA KSIĘDZ BISKUPA W NASZEJ SZKOLE


Dnia 10 kwietnia do naszej szkoły przybył wyjątkowo miły gość- ks. Biskup Kazimierz Gurda w towarzystwie ks. wizytatora S. Okły oraz proboszcza naszej parafii ks. K. Września. Pani Dyrektor Bogusława Gieroń w miłych słowach, witając gościa, przypomniała jak cenne jest wsparcie jakie niesie rodzinie szkoła i kościół. Następnie ks. biskupa powitała delegacja przedszkolaków oraz najmłodszych uczniów. Program artystyczny rozpoczął zespół akordeonowy, który przypomniał ulubioną pieśń Jana Pawła II „Barkę”. Kolejnym punktem był spektakl „Droga do świętości”, który specjalnie na tę okazję przygotowali członkowie szkolnego koła teatralnego pod kierunkiem Pani Doroty Kmiecik. Następnie głos zabrał dostojny gość, który skierował słowa uznania do uczniów za pięknie przygotowane przedstawienie. Wyraził zadowolenie z tego, że dzieci rozwijają swoje zainteresowania. Nawiązując do treści spektaklu nie krył radości z wyboru tematyki, która podkreśliła, jak ważne w życiu są autorytety i nauczanie Jana Pawła II. Kończąc ks. biskup życzył uczniom i wszystkim zebranym prostszej drogi do świętości.
Po wspólnej modlitwie ks. biskup udzielił całej społeczności szkolnej błogosławieństwa.
Wizytę zakończyło spotkanie z pracownikami szkoły.

Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia kwiecień 10 2014
0 komentarzy · 1105 czytań ·Drukuj
SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY 2014


Dzisiaj o godzinie 9.00 nasi szóstoklasiści zmierzyli się z pierwszym ważnym egzaminem w swoim życiu - sprawdzianem na zakończenie szkoły podstawowej. W sprawdzianie dominowały teksty o tematyce muzycznej. Uczniowie oprócz 20 zadań zamkniętych mieli cztery zadania otwarte z matematyki i dwa z j. polskiego. W zadaniach zamkniętych z matematyki uczniowie mieli m.in. dokończyć rysunek siatki prostopadłościanu, obliczyć ilość miejsc przy stolikach w restauracji. Z języka polskiego tym razem do napisania było opowiadanie „Co dwie głowy to nie jedna. Bohaterowie opowiadania mieli rozwiązać wspólnie jakiś problem” oraz napisać ogłoszenie. Mamy nadzieję, że naszym uczniom poszło dobrze, tym bardziej, że trzymaliśmy za nich mocno kciuki.

Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia kwiecień 01 2014
0 komentarzy · 1016 czytań ·Drukuj
WIOSNA W PRZEDSZKOLU

Przedszkolaki przystąpiły do wiosennych prac w kąciku przyrodniczym. Zasiali ziarenka zbóż, rzeżuchy oraz zasadzili cebulkę na wczesny szczypiorek i ziarna fasoli. Będą codziennie obserwować jak rosną rośliny


Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia marzec 26 2014
0 komentarzy · 1056 czytań ·Drukuj