HomeContact
Szkoła Podstawowa im. Jana Jasińskiego w Miernowie
Ostatnie Obrazy
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
Gości online: 4

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 2,411
Najnowszy użytkownik: EllAttilm
ROZTRZYGNIĘCIE KONKURSU O JANIE PAWLE II


Oto wyniki turnieju o pontyfikacie Jana Pawła II przeprowadzonego przez Panią Dorotę Kmiecik w klasach IV-VI:
I miejsce Kinga Podkowa kl.VI i Aleksandra Ziętara kl.VI
II miejsce Bartłomiej Adamczyk kl.VI i Anna Mucha kl.V
III miejsce Krystian Kądzielski kl.IV

Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia maj 22 2014
0 komentarzy · 1027 czytań ·Drukuj
ROCZNICA UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA

Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia kwiecień 29 2014
0 komentarzy · 911 czytań ·Drukuj
RATUJEMY I UCZYMY RATOWAĆW roku szkolnym 2013/2014 prowadzona jest w dalszym ciągu akcja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy "Ratujemy i Uczymy Ratować". Głównym celem jest ukształtowanie osobowości dziecka, by potrafiło dostosować się do współczesnych wymagań bezpiecznego życia oraz odpowiedzialności za zdrowie własne i innych ludzi.

Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia kwiecień 29 2014
0 komentarzy · 1034 czytań ·Drukuj
INAUGUGACJA SPORTOWEGO SEZONU LETNIEGO

W dniu 24.04.2014r. tj. czwartek odbyło się inauguracyjne ognisko sportowego sezonu letniego.
Brali w nim udział klasy IV - VI. Po ognisku został rozegrany mecz piłki nożnej. Atrakcją ogniska było pieczenie kiełbasek.
Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia kwiecień 29 2014
0 komentarzy · 896 czytań ·Drukuj
DZIEŃ Z PAPIEŻEM


Od dzisiaj 24 kwietnia uczniowie naszej szkoły mogą powiedzieć, że w 100% przygotowani są do przeżycia kanonizacji papieża Jana Pawła II. Cały dzisiejszy dzień poświęcony był temu wielkiemu Polakowi, który rozsławił imię Polski na całym świecie i stał się autorytetem dla wielu młodych ludzi. Realizację projektu „DZIEŃ Z PAPIEŻEM” skierowanego do wszystkich uczniów naszej szkoły rozpoczęliśmy od prezentacji multimedialnej oraz projekcji filmu o dzieciństwie, życiu i pontyfikacie Jana Pawła II. Następnie uczniowie klas młodszych w formie plastycznej przedstawili osobę papieża oraz skierowane do niego prośby i podziękowania . Uczniowie klas starszych na lekcjach omawiali albumy, przemierzali szlakami Jana Pawła II po polskiej ziemi przypominając sobie wszystkie pielgrzymki do ojczyzny. Samorząd uczniowski wspierany przez samorządy klasowe przygotował gazetkę ścienną upamiętniającą to wzniosłe i ważne wydarzenie. Ten wyjątkowy dzień zakończył Międzyklasowy Turniej Wiedzy – na temat znajomości życia Jana Pawła II, w którym brali udział starsi uczniowie. Wyniki podamy wkrótce.
Dziękujemy wszystkim uczniom za pomysłowość i inwencję w realizowaniu wszystkich podjętych dzisiaj działań.

Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia kwiecień 24 2014
0 komentarzy · 991 czytań ·Drukuj
DZIEŃ ZIEMI

Dnia 23 kwietnia 2014r w Szkole Podstawowej w Miernowie odbył się Światowy Dzień Ziemi. W tym dniu cała społeczność szkolna wraz z nauczycielami oraz p.dyrektor brała udział w sadzeniu krzewów.Sadzenie krzewów zainicjowane zostało przez nauczyciela przyrody Artura Haruzę. Na zajęciach z wychowawcą w klasach IV-VI prowadzono pogadanki na temat ochrony środowiska, na każdym zajęciach tego dnia przewodnim tematem była ekologia. Uczniowie klasy III przygotowywali projekt O PIERWSZYM EKOLOGU-ŚW. FRANCISZKU oraz na zajęciach komputerowych broszurę-JAK DBAĆ O ŚRODOWISKO. Natomiast uczniowie klas 0 i I z surowców wtórnych wykonywali EKOLUDKI. Celem tej akcji było zwrócenie uwagi uczniów na problemy środowiska przyrodniczego oraz wdrożenie do aktywnej postawy w działaniu na rzecz ochrony przyrody.
Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia kwiecień 23 2014
0 komentarzy · 929 czytań ·Drukuj