HomeContact
Szkoła Podstawowa im. Jana Jasińskiego w Miernowie
Ostatnie Obrazy
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 2,411
Najnowszy użytkownik: EllAttilm
JESIENNE PORZĄDKIZdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia październik 23 2014
0 komentarzy · 894 czytań ·Drukuj
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

10 października 2014 r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej, na którym swą obecnością zaszczycił nas Pan Wójt Gminy Złota Tadeusz Sułek. Przybyli też nauczyciele emeryci oraz przedstawiciele Rady Rodziców.
Uroczystość otworzyła Pani Dyrektor Bogusława Gieroń, która przywitała wszystkich oraz przekazała serdeczne życzenia.
Oprawę artystyczną przygotowała klasa IV oraz V pod kierownictwem Pani Dominiki Wróbel. Młodzi artyści osiągnęli swój cel wywołali niejednokrotnie uśmiech na twarzach widzów oraz złożyli wszystkim najserdeczniejsze podziękowania oraz życzenia.
Pani Bogusława Gieroń, jak co roku, wręczyła Nagrody Dyrektora Szkoły. Tym razem nagrodę otrzymała Pani Dominika Wróbel oraz wszyscy pracownicy obsługi.
W dalszej części spotkania głos zabrał Pan Wójt oraz przewodnicząca Rady Rodziców Pani Sabina Kabat, która złożyła gorące życzenia nauczycielom i pracownikom oraz zaprosiła na słodki poczęstunek.

Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia październik 10 2014
0 komentarzy · 865 czytań ·Drukuj
IV EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO PROGRAMU EDUKACJI ZDROWOTNEJ "AKADEMIA AQUAFRESH"

Grupa przedszkolaków i młodszych uczniów przystąpiła do IV Edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacji Zdrowotnej "Akademia Aquafresh". Dzieci uczestniczyły w ustanowieniu rekordu Guinessa w największej liczbie osób jednocześnie szczotkujących zęby w tym samym czasie tj.30 września o godzinie 12.00. Razem z nami w całej Polsce szczotkowało zęby 313 328 dzieci. BRAWO PRZEDSZKOLAKI!!!
Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia październik 02 2014
0 komentarzy · 936 czytań ·Drukuj
EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW

Uczniowie klasy szóstej pod opieką nauczyciela Dmytro Sabata zaprezentowali program artystyczny z okazji Europejskiego Dnia Języków Obcych. Młodzi aktorzy na wesoło uświadamiali swoim kolegom i koleżankom ważność nauki języków obcych, przedstawiali różne metody i sposoby uczenia się.

Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia październik 02 2014
0 komentarzy · 886 czytań ·Drukuj
70 LAT REPUBLIKI PIŃCZOWSKIEJ


29 września 2014 roku w naszej szkole odbył się uroczysty apel upamiętniający 70 - tą rocznicę utworzenia tzw. Partyzanckiej Republiki Pińczowskiej. Na uroczystość przybyli do nas zaproszeni goście Pan Wójt Tadeusz Sułek oraz Profesor Andrzej Kozera.


Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia wrzesień 28 2014
0 komentarzy · 878 czytań ·Drukuj
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego2014/2015 już za nami.
Po beztroskich dniach letniego wypoczynku wracamy do zajęć szkolnych i cieszymy się z tego, że spotykamy się po dwumiesięcznej przerwie by w kolejnym roku szkolnym zmierzyć się z nowymi zadaniami, które stoją przed nami.


Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia sierpień 28 2014
0 komentarzy · 884 czytań ·Drukuj