HomeContact
Szkoła Podstawowa im. Jana Jasińskiego w Miernowie
Ostatnie Obrazy
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
Gości online: 6

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 2,411
Najnowszy użytkownik: EllAttilm
ŚWIĘTO POKOLEŃ


Dnia 25 stycznia w Szkole Podstawowej w Miernowie odbyła się wyjątkowa uroczystość „Spotkanie Pokoleń”. Na spotkanie przybyli licznie - Babcie i Dziadkowie. Wśród zaproszonych gości znalazł się pan Wójt Gminy Złota Tadeusz Sułek wraz z małżonką. Spotkanie rozpoczęła Pani Dyrektor Bogusława Gieroń, która w ciepłych słowach przywitała wszystkich zebranych. Po części oficjalnej swoje umiejętności zaprezentował działający niespełna miesiąc zespół akordeonowy, który specjalnie na tę okazję przygotował trzy utwory. Następnie odbyło się przedstawienie.

Więcej informacji w "Czytaj więcej".
Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia styczeń 26 2014
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 999 czytań ·Drukuj
PODZIĘKOWANIE


30 grudnia 2013r. nasi uczniowie gościnnie wystąpili z jasełkami na sesji Rady Gminy w Złotej. W związku z tym składamy serdeczne podziękowania na ręce Pana Henryka Krzaka – Przewodniczącego Rady Gminy Złota za zaproszenie, miłe przyjęcie i słodycze, a wszystkim obecnym w tym dniu uczestnikom sesji dziękujemy za wsparcie finansowe. Za zebrane w tym dniu pieniądze w wysokości 350 zł zostało zakupione wiele rzeczy, które niewątpliwie pozwolą naszym uczniom realizować kolejne zamierzenia artystyczne.

Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia styczeń 12 2014
0 komentarzy · 954 czytań ·Drukuj
PRÓBNY SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY

9 stycznia 2014 roku uczniowie klas szóstych pisali próbny sprawdzian po szkole podstawowej przygotowany przez wydawnictwo Operon. Do sprawdzianu przystąpiło ośmiu szóstoklasistów ze szkoły z Miernowa. Sprawdzian rozpoczęto o godzinie 9.00 na sali gimnastycznej pod nadzorem nauczycieli.
Po zapoznaniu się z instrukcją uczniowie przystąpią do sprawdzania swej wiedzy i umiejętności, na co mieli 60 minut. Przewodnim tematem tegorocznego próbnego sprawdzianu był teatr.
Sprawdzian Szóstoklasisty w 2014 roku odbędzie się 1 kwietnia.
spmiernow dnia styczeń 12 2014
0 komentarzy · 933 czytań ·Drukuj
JASEŁKA


Dzisiaj 19 grudnia od samego rana w naszej szkole roztaczała się atmosfera magicznego czasu bożonarodzeniowego. Uwieńczeniem tego wyjątkowego dnia była inscenizacja jasełek, które w naszej szkole cieszą się wielką popularnością. W przedstawieniu udział wzięli uczniowie kl. IV, V, VI. Oprawę muzyczną zarówno tradycyjnych jak i współczesnych kolęd przygotowała pani Ewa Książek, która w tym roku wspomagała śpiewających grą na gitarze. Młodzi aktorzy z pełnym zaangażowaniem przedstawili historię Bożego Narodzenia. Dzieci wcieliły się w postaci: Maryi, Józefa, Heroda, Herodowej, Trzech Króli, Śmierci i Diabła. Udział w Jasełkach był dla nich wielkim przeżyciem emocjonalnym, a na widzach przedstawienie wywarło ogromne wrażenie i poruszenie. Całości dopełniła piękna dekoracja.
Na zakończenie Pani Dyrektor Bogusława Gieroń podziękowała za przygotowanie jasełek, a następnie wszyscy jak głosi tradycja przełamali się opłatkiem składając sobie świąteczne życzenia.

Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia grudzień 19 2013
0 komentarzy · 855 czytań ·Drukuj
MIKOŁAJKI„6 grudnia – jak dobrze wiecie Święty Mikołaj chodzi po świecie.
Dźwiga swój worek niezmordowanie.
I każde dziecko prezent dostanie.”
Tradycją naszej szkoły stało się organizowanie spotkań z Mikołajem dla wszystkich uczniów. Rozdanie upominków poprzedził w tym roku występ kl. II „CZEKAMY NA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA”, który dzieci przygotowały wspólnie z wychowawczynią panią Zofią Sęsoła. Wesoły nastój udzielił się także opiekunowi sklepiku panu Arturowi Haruzie, który wszystkim wręczył słodki upominek. Słodkimi prezentami i dyplomami obdarowała uczniów również pani Agnieszka Haruza, która wręczyła nagrody za udział w konkursach listopadowych. Powody do zadowolenia w tym wyjątkowym dniu mają więc wszyscy. Szkoda, że następne mikołajki dopiero za rok.
Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia grudzień 08 2013
0 komentarzy · 912 czytań ·Drukuj
ANDRZEJKI


Dzieci często zastanawiają się co ich w życiu spotka, planują i marzą. Z niecierpliwością oczekują na ten niezwykły, inny niż wszystkie dzień – dzień tajemniczych wróżb i czarów, połączonych z zabawą, tańcem i słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców. Są różne sposoby, żeby dowiedzieć się, co nas czeka w przyszłości. Można pójść do wróżki, która ma czarnego kota i szklaną kulę. Można zapytać Cyganki, która wróży z kart i ręki. Można też wróżyć sobie samemu, ale trzeba to robić w czasie niezwykłym. Ten niezwykły czas miał miejsce w środę 27 listopada, kiedy to w naszej szkole odbyła się zabawa andrzejkowa , pełna atrakcji i magii.
Zabawa była super!Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia listopad 29 2013
5 komentarzy · 1416 czytań ·Drukuj