HomeContact
Szkoła Podstawowa im. Jana Jasińskiego w Miernowie
Ostatnie Obrazy
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
Gości online: 8

Użytkowników online: 1
Suefoume

Łącznie użytkowników: 2,002
Najnowszy użytkownik: Matthewhutle
Dożynki w ZłotejZdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia sierpień 25 2014
0 komentarzy · 725 czytań ·Drukuj
ŚWIĘTO OGÓRKA 2014 W MIERNOWIE

W niedziele 3 sierpnia na miernowskich błoniach odbyło się już po raz szósty Święto Ogórka. Na scenie swoje umiejętności wokalno-taneczne zaprezenowali uczniowie naszej szkoły. Zespół akordeonowy prowadzony przez Panią Ewę Książek przedstawił kilka utworów instrumentalnych. Uczniowie brali również udział w konkursach przygotowanych przez Pana Artura Haruzę. Głównym tematem i rekwizytem gier i zabaw był oczywiście "zielony ogórek".

Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia sierpień 04 2014
0 komentarzy · 868 czytań ·Drukuj
UCZNIOWIE NA UROCZYSTOŚCI 50 ROCZNICY OSP W STAWISZYCACHW niedzielę 20 lipca uczniowie naszej szkoły brali udział w uroczystości 50–lecia powstania jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Stawiszycach. Dzieci pod kierunkiem Pani Ewy Książek przygotowały i przedstawiły piosenki o pracy strażaka, krakowiaka oraz utwory akordeonowe.

Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia lipiec 24 2014
0 komentarzy · 752 czytań ·Drukuj
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2013/2014

Msza święta, uroczysty apel, rozdanie świadectw, nagrody, dyplomy i wreszcie upragnione przez dzieci wakacje.
W piątek 27 czerwca ze szkołą rozstali się uczniowie klasy szóstej. Absolwenci 2014 pożegnali się ze swoimi młodszymi kolegami i koleżankami, podziękowali nauczycielom. Zaprezentowali też społeczności szkolnej prezentację multimedialną „Wspomnień czas” o ostatnich 7 latach spędzonych w szkole w Miernowie. Podczas uroczystego apelu niejednokrotnie w oczach absolwentów było widać łzy wzruszenia.
Przed uczniami dwa miesiące wakacji, odpoczynku i nabrania sił na kolejny rok szkolny.


Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia czerwiec 30 2014
2 komentarze · 724 czytań ·Drukuj
WYCIECZKA DO BAŁTOWA


24 czerwca 2014r. uczniowie klasy III wraz z wychowawczynią p. Wandą Wójcik i p. Agnieszką Haruzą pojechali na wycieczkę do Bałtowa. Wraz z nimi pojechały dzieci z przedszkola i zerówki z rodzicami oraz uczniowie kl. I i II. Pogoda nam dopisała. Cały dzień spędziliśmy w Juraparku, obejrzeliśmy film o dinozaurach w kinie 5D i oceanarium prehistoryczne. Następnie pan przewodnik oprowadził nas po pięknym parku, zapoznając z różnymi gatunkami dinozaurów. Wycieczka się udała. Dzieci były zmęczone tak intensywną zabawą ale szczęśliwe i zadowolone, że mogły cały dzień bawić się w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym. Na pewno wrócimy tu jeszcze raz.


Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia czerwiec 25 2014
0 komentarzy · 730 czytań ·Drukuj
WYCIECZKA DO SANDOMIERZA I KIELC


W dniach 17 i 18 czerwca 2014 roku uczniowie klasy VI oraz kilka osób z klas młodszych wyjechali na dwudniową wycieczkę do Sandomierza i Kielc. Zanim jednak dotarli do urokliwego miejsca jakim jest Sandomierz zwiedzili zamek w Kurozwękach i mieli jedyną i niepowtarzalną okazję spotkać się oko w oko z bizonem.
Zwiedzanie Sandomierza rozpoczęli rejsem po Wiśle, następnie tzw. kozimi schodkami udali się do centrum miasta. Uczniowie zwiedzili: Wąwóz Królowej Jadwigi, kościół Św. Jakuba z portalem Niebios, Ucho Igielne, Rynek z ratuszem, Bramę Opatowską - Kościół Św. Ducha, Collegium Gostomianum, Dom Długosza, Katedrę, trasę podziemną, zbrojownię rycerską, w której mieli warsztaty oraz cały rynek sandomierski.
Po upalnym dniu udali się do Kielc, gdzie zapewniony mieli nocleg. Zanim jednak udali się na odpoczynek świetnie bawili się przy wspólnym ognisku podziwiając z góry Św. Anny panoramę Kielc nocą. Następny dzień upłynął im równie wesoło i ciekawie na zwiedzaniu zabytków Kielc.
Uczniowie zadowoleni choć jak sami stwierdzili trochę zmęczeni szczęśliwie wrócili do swoich domów.


Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia czerwiec 20 2014
0 komentarzy · 799 czytań ·Drukuj