HomeContact
Szkoła Podstawowa im. Jana Jasińskiego w Miernowie
Ostatnie Obrazy
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
Gości online: 8

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 2,411
Najnowszy użytkownik: EllAttilm
WALENTYNKI

Dnia 14 lutego br. Samorząd Uczniowski zorganizował w naszej szkole Święto Miłości. Wszyscy uczniowie mogli przesłać sobie słowa sympatii dzięki przygotowanej skrzynce walentynkowej. Z okazji tego wyjątkowego dnia została również zorganizowana dyskoteka.
Mamy nadzieję, że duch życzliwości wśród naszych uczniów unosił się będzie nie tylko w dniu zakochanych ale jeszcze przez wiele dni.

Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia luty 16 2019
1 komentarz · 405 czytań ·Drukuj
PRELEKCJA NA TEMAT SEGREGACJI ŚMIECI

Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej przeprowadziło w naszej szkole edukację ekologiczną w zakresie prawidłowej gospodarki odpadami komunalnymi. Podczas prezentacji zostały omówione zasady segregacji odpadów komunalnych, praktyczna nauka polegająca na wrzuceniu odpadów do odpowiednich kolorowych pojemników, krótka dyskusja dotycząca surowców wtórnych, recyklingu i ochrony środowiska.
Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia luty 06 2019
1 komentarz · 291 czytań ·Drukuj
ZABAWA CHOINKOWA

Tradycyjnie w karnawale w szkołach odbywają się bale choinkowe. W niedzielę 2 lutego uczniowie Szkoły Podstawowej w Miernowie wraz ze swoimi opiekunami, rodzicami, nauczycielami mieli okazję uczestniczyć w karnawałowej zabawie. Wszystkie dzieciaki świetnie się bawiły w rytm najpopularniejszych przebojów. Chwilą wytchnienia była przerwa na słodki poczęstunek przygotowany przez Rodziców.
O oprawę muzyczną zadbał w tym roku zespół „Duex” .
Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia luty 06 2019
308 komentarzy · 7878 czytań ·Drukuj
XII ŚWIĘTO POKOLEŃ

W naszej szkole zapraszanie Babć i Dziadków na uroczystość z okazji ich święta stało się już tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez odbywających się w placówce.
To już XII SPOTKANIE POKOLEŃ, które dnia 12 stycznia zgromadziło nie tylko duże grono Babć i Dziadków, ale także zaproszonych gości.
Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor Bogusława Gieroń , która serdecznie powitała wszystkich zgromadzonych gości. Składając życzenia wielu radości dnia codziennego i zdrowia, podkreśliła znaczenie tego spotkania dla budowania więzi i dobrych relacji między dziadkami i wnukami. Następnie, głos zabrały dzieci, które pod okiem nauczycieli przygotowały bogaty i różnorodny program artystyczny. Nie zabrakło życzeń, wzruszeń w ciepłej i rodzinnej atmosferze. Do życzeń dołączył się również Pan Wójt, Pan Sekretarz Gminy. Następnie wszystkie dzieci za piękny występ otrzymały słodycze, a goście zostali zaproszeni na poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców.
Spędzając wspólnie czas, w miłym towarzystwie była okazja nie tylko do rozmów, uśmiechu ale i wspomnień.
Dziękujemy Babciom i Dziadkom oraz wszystkim gościom za tak liczny udział w tej wyjątkowej uroczystości oraz Rodzicom za wsparcie i nieocenioną pomoc.

Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia styczeń 12 2019
6 komentarzy · 2665 czytań ·Drukuj
KRÓLEWNA ŚNIEŻKA- PRZEDSTAWIENIE


12 grudnia przedszkolaki oraz uczniowie klasy pierwszej i drugiej uczestniczyli w przedstawieniu pt. „Śnieżka”, które odbyło się w Domu Kultury w Kazimierzy Wielkiej. Dzieci z wielką uwagą i skupieniem oglądały występ aktorów, a także odpowiadały na zadawane przez aktorów pytania dotyczące bajki pt. „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”. Tomasz, uczeń naszej szkoły, został wywołany przez aktorów na teatralną scenę, celem podpowiedzenia królowi w jaki sposób powinien obudzić królewnę Śnieżkę. Tomasz udzielił królowi bardzo dobrych rad, a ten sprawił, że królewna ożyła.
spmiernow dnia styczeń 02 2019
6 komentarzy · 599 czytań ·Drukuj
KONKURS KOLĘD

W ostatnim dniu przed przerwą świąteczną w naszej szkole odbył się Konkurs Kolęd. Każda klasa przygotowała jedną wybraną przez siebie kolędę i zaprezentowała ją przed całą społecznością szkolną. Uczniowie każdej klasy starali się wypaść jak najlepiej. Rywalizacja była zacięta a poziom wysoki dlatego jury miało nie lada wyzwanie.
W kategorii klas najlepszą okazała się klasa II w utworze „Skrzypi wóz”, natomiast indywidualnie pierwsze miejsce zajęła Wiktoria Nowak, która wykonała kolędę „Aniołek najładniejszy” oraz Tomasz Włodarski, który brawurowo zaśpiewał kolędę „Gore gwiazda Jezusowi”.
Wszyscy zwycięzcy otrzymali słodkie nagrody ufundowane przez szkolny sklepik „Jutrzenka”.


Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia grudzień 24 2018
6 komentarzy · 2009 czytań ·Drukuj