HomeContact
Szkoła Podstawowa im. Jana Jasińskiego w Miernowie
Ostatnie Obrazy
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
Gości online: 4

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 105
Najnowszy użytkownik: Axmedduh
RAJD ROWEROWY DO WOLI CHROBERSKIEJ

Uczniowie klas IV - VI wzięli udział w rajdzie rowerowym organizowanym przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Złotej. Ciekawa trasa przejazdu, zabezpieczona przez Policję, ognisko z kiełbaskami, słodki poczęstunek .Rajd był ciekawą formą sprawdzeniem kondycji sportowej dzieci i zachętą do czynnego spędzania czasu wolnego, do jazdy na rowerze podczas zbliżających się wakacji.
Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia lipiec 14 2017
9 komentarzy · 252 czytań ·Drukuj
DZIEŃ DZIECKA

Dnia 1 czerwca br. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Dziecka. W tym dniu zamiast lekcji przygotowano wiele atrakcji. Po uroczystym powitaniu i złożeniu życzeń wszystkim dzieciom przez panią dyrektor Bogusławę Gieroń rozpoczęły się konkurencje sportowe, zabawy muzyczno-taneczne i sprawnościowe. Kolejnym punktem była prezentacja swoich ulubionych książek i wspólne ich czytanie. Dzień pełen wrażeń zakończył się wspólnym ogniskiem oraz rozgrywkami sportowymi na szkolnym boisku.
Dziękujemy Państwu K. R. Lewandowskim za zasponsorowanie kiełbasek na ognisko.
Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia czerwiec 03 2017
6 komentarzy · 258 czytań ·Drukuj
PRZEDSTAWIENIE ZACZAROWANY ŚWIAT BAJEK


25.05.2017r najmłodsi uczniowie naszej szkoły pojechali do Domu Kultury w Kazimierzy Wielkiej na przedstawienie pt.”Zaczarowany Świat Bajek”. Obejrzeliśmy przepiękne bajki z literatury dziecięcej:„Lokomotywa”, „Leń”, „Zosia samosia”, „Paweł i Gaweł”, „Ptasie radio”, „Słoń Trąbalski”. „W Szczebrzeszynie” w wykonaniu aktorów teatralnych. Podczas grania przez aktorów barwnych postaci z bajek, dzieci reagowały emocjonalnie. Śmiech i aplauz nie opuszczały sali.

Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia czerwiec 02 2017
5 komentarzy · 242 czytań ·Drukuj
DZIEŃ DZIECKA W STAWISZYCACH


Dnia 27 maja już po raz siódmy uczniowie naszej szkoły gościli w Stawiszycach na Gminnym Dniu Dziecka. Wszyscy bawili się świetnie. Tego dnia dopisały nie tylko humory, ale także pogoda. Dzieci z naszej szkoły przedstawiły program artystyczny. Dziękujemy Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich w Stawiszycach za zaproszenie i słodkie upominki.

Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia maj 29 2017
7 komentarzy · 248 czytań ·Drukuj
WYCIECZKA NA TERMY CHOCHOŁOWSKIE
Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia maj 29 2017
3 komentarze · 225 czytań ·Drukuj
DZIEŃ MAMY I TATY


Dzień 26 maja jest z pewnością wyjątkowy nie tylko dla mam, ale również dla wszystkich dzieci. W tym roku przykładem lat ubiegłych ten wyjątkowy dzień połączony został z Dniem Taty. W naszej szkole zagościły więc nie tylko mamy, ale również liczna grupa tatusiów. Po powitaniu Rodziców przez Panią Dyrektor Bogusławę Gieroń rozpoczął się program artystyczny w wykonaniu wszystkich dzieci z naszej szkoły. Tradycyjnie przedstawienie rozpoczęły przedszkolaki . Następnie zaprezentowały się dzieci z zerówki, które urzekły widzów wcielając się w rolę biedroneczek i muchomorów. Uczniowie kl. II i III mimo wielu różnic doszli do wniosku, że w życiu dziecka mama jest tak samo ważna jak i tata. Na scenie pojawił się także robot, który dzięki pomysłowości dzieci z kl. IV został uruchomiony i był gotowy do podjęcia wszystkich prac wykonywanych przez mamy. Wszystkich zaproszonych gości urzekł i rozbawił do łez skecz w wykonaniu uczniów z kl. VI „Grunt to rodzinka”. Program artystyczny zakończył spektakl „Kopciuszek” przygotowany w nowej współczesnej wersji. Podczas dzisiejszego święta nie zabrakło życzeń, pięknie zaśpiewnych piosenek i oczywiście odśpiewania 100 lat przy akompaniamencie zespołu akordeonowego. Rodzice byli wzruszeni i dumni ze swoich pociech. Po wręczeniu Rodzicom upominków przygotowanych przez dzieci Pani Dyrektor zaprosiła zarówno Rodziców jak i uczniów na słodki poczęstunek.

Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia maj 27 2017
1 komentarz · 174 czytań ·Drukuj