HomeContact
Szkoła Podstawowa im. Jana Jasińskiego w Miernowie
Ostatnie Obrazy
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 2,411
Najnowszy użytkownik: EllAttilm
Zawiadomienie
Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Miernowie informuje o wynikach postępowania na zakup i sukcesywną dostawę opału do Szkoły Podstawowej w Miernowie.

Zawiadomienie
spmiernow dnia październik 18 2019
0 komentarzy · 102 czytań ·Drukuj
Dzień chłopaka 2019

Uczennice z klasy V i VI wspólnie z wychowawcą p. Agnieszką Haruza przygotowały dla chłopców swojej klasy smaczny poczęstunek. Na stolach królowały własnoręcznie przygotowane babeczki oraz inne wspaniałe słodkości. Nie zabrało również smacznych napoi, które niczym wisienka na torcie idealnie zwieńczyły świętowanie Dnia Chłopca w naszej klasie. Wszystkim chłopom życzymy jeszcze raz wszystkiego najlepszego.

Zdjęcia w "Galeria zdjęć".
spmiernow dnia październik 03 2019
0 komentarzy · 138 czytań ·Drukuj
Zaproszenie do złożenia oferty
Szkoła Podstawowa im. Jana Jasińskiego w Miernowie zaprasza do złożenia oferty której przedmiotem zamówienia jest: zakup i sukcesywna dostawa opału z dowozem do Szkoły Podstawowej w Miernowie w sezonie grzewczym 2019/2020.

Zaproszenie do złożenia oferty
spmiernow dnia październik 02 2019
0 komentarzy · 131 czytań ·Drukuj
GRAMY DLA NIEPODLEGŁEJ

W środę, 18 września w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury odbył się powiatowy etap Wielkiego Świętokrzyskiego Quizu Historycznego „Gramy dla Niepodległej”. Wzięła w nim udział nasza drużyna z klasy VII: Karol Prażuch, Oskar Pażdziur, Paweł Adamczyk wraz z opiekunem p. Agnieszką Haruza. Uczestnicy quizu musieli popisać się dużą wiedzą dotyczącą między innymi historii naszego kraju, 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, ukazania pozytywnych aspektów członkostwa Polski w Unii Europejskiej. Ich zadanie polegało na udzieleniu odpowiedzi na 45 pytań. 30 pytań dotyczyło polskich kwestii niepodległościowych, a 15 kwestii członkostwa Polski w Unii Europejskiej. Główne cele przedsięwzięcia, organizowanego przez wojewodę Agatę Wojtyszek, to poszerzania wiedzy młodzieży, a także rozwijanie postaw patriotycznych i obywatelskich oraz wzmacnianie więzi z krajem ojczystym i regionem.
Zdjęcia w "Galeria zdjęć".
spmiernow dnia wrzesień 23 2019
0 komentarzy · 157 czytań ·Drukuj
TYDZIEŃ SPORTU


W dniach 23.09 – 30.09 2019r w naszej szkole odbył się Europejski Tydzień Sportu. W ramach „Sportowego Tygodnia” zorganizowane zostały liczne imprezy sportowe. Celem działań sportowych była aktywizacja ruchowa uczniów. W przeciągu tygodnia odbyło się sześć form aktywności ruchowej dla dzieci: rozgrzewa ogólnorozwojowa, rajd rowerowy, bieg przełajowy, wyjazd na basen, mecz piłki nożnej, gry i zabawy dla klas młodszych. Akcja miała na celu promocję aktywności ruchowej jako najlepszą formę spędzania wolnego czasu i zdrowego stylu życia. Organizatorem Europejskiego Tygodnia Sportu w naszej szkole był nauczyciel wychowania fizycznego p. Artur Haruza.

Zdjęcia w "Galeria zdjęć".
spmiernow dnia wrzesień 23 2019
0 komentarzy · 153 czytań ·Drukuj
SPRZĄTANIE ŚWIATA 2019

„Nie śmiecimy -sprzątamy- zmieniamy” pod tym hasłem w naszej szkole odbyła się zainicjowana przez Samorząd Uczniowski coroczna akcja Sprzątanie Świata 2019. Wzięli w niej udział wszyscy uczniowie wraz z wychowawcami. Uczniowie każdej klasy sprzątali wyznaczone tereny wokół szkoły. Akcja przebiegła bardzo sprawnie, a efekty pracy były zadowalające. Mamy nadzieję, że czynny udział w akcji dał uczniom do zrozumienia, że należy dbać o swoje środowisko i uświadomił im negatywne skutki zaniechania tych działań w przyszłości.
Organizatorzy przedsięwzięcia dziękują wszystkim za zaangażowanie i zachęcają do dbania o naszą piękną ojczyznę każdego dnia.

Zdjęcia w "Galeria zdjęć".
spmiernow dnia wrzesień 23 2019
0 komentarzy · 125 czytań ·Drukuj