HomeContact
Szkoła Podstawowa im. Jana Jasińskiego w Miernowie
Ostatnie Obrazy
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 2,411
Najnowszy użytkownik: EllAttilm
TRENUJEMY KARATE


🥋🥋!UWAGA!🥋🥋

ROZPOCZĘTO TRENING KARATE KYOKUSHIN w Szkole Podstawowej w Miernowie

Prezes Klubu 🥋Robert Hornik🥋 wraz z podopiecznymi zapraszają na:

kolejny trening karate, który odbędzie się w naszej szkole w środę 3.03.2020r. o godzinie 14:30.💪🏽


🥋🥋Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych!!🥋🥋


Zdjęcia w "Galeria zdjęć".
spmiernow dnia luty 16 2020
0 komentarzy · 115 czytań ·Drukuj
TEATR SHOW


Dnia 14 lutego nasi uczniowie z klas starszych wzięli udział w spektaklach multimedialnych w Kazimierzy Wielkiej przygotowanych przez Teatr SHOW z Wrocławia. Uczniowie klas V, VI – obejrzeli „Legendy polskie -filmowa podróż w czasie”. Motywem przewodnim widowiska były podania i legendy, opowiadające o początkach państwa polskiego, m.in. o Piaście, o Lechu, Czechu i Rusie, o Królu Kraku oraz o Wandzie, co nie chciała Niemca. Twórcy przedstawienia w ciekawy i zabawny sposób udowodnili, że warto znać tradycję i historię własnego kraju.
Z kolei uczniowie klas VII i VIII obejrzeli Interaktywne Widowisko Multimedialne pt.: „Krzyżacy, czyli filmowa rekonstrukcja historyczna”. Opowieść ta była niezwykłą podróżą w czasie. Młodzież miała okazję poznać wiele zwyczajów panujących w XV i XVI wieku. Byli również uczestnikami spektaklu, wykonywali na scenie różne zadania wyposażeni w rekwizyty i kostiumy. Brali również udział w konkursie wiedzy historycznej z zakresu życia i twórczości Henryka Sienkiewicza.
Nowatorska, interaktywna formuła przedstawienia spodobała się młodzieży, która żywiołowo nagrodziła artystów brawami.

Zdjęcia w "Galeria zdjęć".
spmiernow dnia luty 16 2020
0 komentarzy · 105 czytań ·Drukuj
WALENTYNKI


Obchody Dnia Zakochanych już na stałe wpisały się w tradycje naszej szkoły. Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową i dokładnie 14 lutego wszyscy uczniowie obdarowani zostali kartkami walentynkowymi z życzeniami i wyrazami sympatii. W tym dniu na korytarzach szkolnych królował kolor czerwony, a dzień był pełen życzliwości. Mamy nadzieję, że ta miła atmosfera zagości u nas na dłużej.

Zdjęcia w "Galeria zdjęć".
spmiernow dnia luty 14 2020
0 komentarzy · 133 czytań ·Drukuj
REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA
Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Miernowie informuję o rozpoczętej 10 lutego 2020 roku rekrutacji do przedszkola.
Dyrekcja zaprasza do składania deklaracji o przyjęcie dziecka lub kontynuowanie wychowania przedszkolnego w roku szkolnym 2020/2021.
Dokumenty do pobrania u dyrektora szkoły.
spmiernow dnia luty 13 2020
0 komentarzy · 115 czytań ·Drukuj
WYCIECZKA NA LODOWISKO

W dniu 5 lutego 2020 r. grupa 18 uczniów naszej szkoły uczestniczyła w wycieczce do Krakowa. Głównym celem wycieczki było lodowisko zarezerwowane specjalnie dla naszych uczniów oraz nauka jazdy na łyżwach. Uczniowie pod czujnym okiem instruktorów nabywali umiejętności poruszania się na tafli lodu. Uczniowie chętnie poddali się łyżwiarskim szaleństwom. Był to dla wielu osób sprawdzian swoich możliwości, mimo że niektórzy mieli po raz pierwszy na nogach łyżwy.
Można było zauważyć, że dzieci, bardziej obeznane z tą formą aktywności lub ci, którzy jeżdżą na rolkach, świetnie radzili sobie pod względem techniki i umiejętności. Nie obyło się jednak bez upadków, czasem przydała się koleżeńska pomoc. To była prawdziwa frajda, wszyscy bawili się znakomicie.
Zdjęcia w "Galeria zdjęć".
spmiernow dnia luty 05 2020
0 komentarzy · 121 czytań ·Drukuj
POKAZY I DOŚWIADCZENIA W AKADEMII GÓRNICZO-HUTNICZEJ W KRAKOWIE


W piątek 31.01.2020 r. uczniowie z klas VII i VIII wzięli udział w kolejnych wykładach w Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie. Zajęcia prowadzili dr inż. Paweł Janowski na wydziale fizyki i informatyki stosowanej. Uczniowie nie tylko słuchali ciekawego wykładu, ale również aktywnie uczestniczyli w zajęciach, wykonując ciekawe doświadczenia oraz rozwiązując zagadki i łamigłówki. Uczniowie przez zabawę uczyli się aerodynamiki, hydrostatyki i termodynamiki. Zdobytą na zajęciach wiedzę, na pewno, nie tylko wykorzystają na lekcjach w szkole, ale i w codziennym życiu. Fizyka jest bowiem fundamentem wszystkich nauk przyrodniczych i technicznych. Fizyka rozszerza nasze horyzonty myślowe. Jest ona doskonałą szkołą naukowego myślenia.

Zdjęcia w "Galeria zdjęć".
spmiernow dnia luty 01 2020
0 komentarzy · 124 czytań ·Drukuj