HomeContact
Szkoła Podstawowa im. Jana Jasińskiego w Miernowie
Ostatnie Obrazy
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
Gości online: 3

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 2,411
Najnowszy użytkownik: EllAttilm
OGŁOSZENIE
Witam uczniów po długiej przerwie feryjnej.
Do 18 stycznia, z formie tradycyjnego nauczania, wracają do szkół uczniowie kl. I-III. Starci, z klas IV-VIII nadal pracują zdalnie.
Wszyscy jesteśmy zmęczeni obecną sytuacją, ale myślę, że niedługo to się zmieni i spotkamy się w szkole, realizując naukę stacjonarną. Przypominam, że lekcje rozpoczynają się o 7:30. Zapewniony będzie dowóz dzieci autobusem szkolnym, jak to było dotychczas. Zajęcia w szkole odbywać się będą z zachowaniem obostrzeń zalecanych przez MEN. Dyrekcja, nauczyciele, obsługa czeka na Was z utęsknieniem.
Ze względu na rozprzestrzenianie się koronaworusa i obawy przed wystąpieniem 3 fali koronawirusa, proszę aby dzieci z objawami kaszlu, kataru, podwyższonej temperatury, pozostały w domu. Nad procesem edukacyjnym będzie czuwał odpowiedzialny nauczyciel.

Bogusława Gieroń
spmiernow dnia styczeń 17 2021
0 komentarzy · 271 czytań ·Drukuj
ZAWIADOMIENIE O WYNIKU PRZETARGU NA OPAŁ
DOKUMENT CZ.1

DOKUMENT CZ.2
spmiernow dnia grudzień 28 2020
0 komentarzy · 309 czytań ·Drukuj
POWIADOMIENIE
Szkoła Podstawowa im. Jana Jasińskiego w Miernowie, Miernów85, 28- 425 Złota zaprasza do złożenia oferty której przedmiotem zamówienia jest: zakup i sukcesywna dostawa opału z dowozem do w/w placówki w sezonie grzewczym 2021.
ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY
spmiernow dnia grudzień 10 2020
0 komentarzy · 355 czytań ·Drukuj
BOŻE NARODZENIE W STANACH ZJEDNOCZYCH ORAZ WIELKIEJ BRYTANII


Dnia 23 listopada 2020 r. podczas szkolnych zajęć lekcyjnych online z j.angielskiego, prowadzonych przez nauczycielkę tego przedmiotu, panią Katarzynę Kopeć, została przeprowadzona lekcja, której priorytetowym celem było ukazanie uczniom kl. III różnicy w obchodach Świąt Bożego Narodzenia w Stanach Zjednoczonych Ameryki (in the USA) oraz Wielkiej Brytanii (in the UK). Zajęcia odbyły się przez Internet, za pomocą jednego z komunikatorów internetowych z którego korzysta na co dzień szkoła w czasie zajęć zdalnych. Poprzez udostępnienie ekranu w komunikatorze internetowym, uczniowie obejrzeli prezentacje multimedialną w programie Microsoft PowerPoint, gdzie zapoznali się z najważniejszymi tradycjami i obyczajami obchodzenia Świąt Bożego Narodzenia w USA i UK. Uczniowie chętnie uczestniczyli w zajęciach i z ogromnym zainteresowaniem oglądali prezentacje, zadając przy tym wiele pytań odnośnie różnic w obchodach Świąt Bożego Narodzenia w tych dwóch krajach anglojęzycznych. Największym zainteresowaniem wśród dzieci, cieszyły się dekoracje świąteczne domów w USA oraz sposób ugoszczenia Świętego Mikołaja zarówno w USA jak i UK. Ponadto, uczniowie wykonali przepiękne ozdoby świąteczne takie jak m.in.: prezenty, postać Świętego Mikołaja, renifera z saniami, niektóre z dań Bożonarodzeniowych spożywane w tych krajach, jak również choinkę świąteczną. Bez wątpienia prezentacja ta, przyczyniła się do pogłębienia wiedzy uczniów dotyczącej zwyczajów świątecznych w wyżej wymienionych krajach anglojęzycznych.
PREZENTACJA MULTIMEDIALNA
spmiernow dnia grudzień 04 2020
0 komentarzy · 412 czytań ·Drukuj
OGŁOSZENIE
Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie. Od dnia jutrzejszego wraca nauka zdalna dla kl. I-III. Model pracy będzie taki jaki został ustalony przez nauczycieli z rodzicami.
Zdaje sobie sprawę z trudności jakie spadają na Was rodziców, opiekunów uczniów najmłodszych. Wierzcie nam Państwo, ze dla kadry pedagogicznej jest to również niełatwe, ale dla wspólnego dobra musimy wszyscy pokonać te trudności i stosować się do zasad, które wprowadził Rząd.
Uczniowie kl. IV-VIII nadal pracują zdalnie. Proszę o informację, jeżeli dzieci napotkają jakieś trudności.
Życzę zdrowia i cierpliwości.

Z poważaniem
Dyrektor SP Miernów
Bogusława Gieroń
spmiernow dnia listopad 08 2020
0 komentarzy · 400 czytań ·Drukuj
OGŁOSZENIE
SZANOWNI RODZICE, DRODZY UCZNIOWIE
Zgodnie z obostrzeniami wprowadzonymi przez Rząd, od 24.10.2020, cała Polska staje się czerwoną strefą. W związku z tym, od poniedziałku 26.10.2020 r. wprowadzamy zdalne nauczanie dla klas IV-VIII.
Zajęcia lekcyjne odbywać się będą zgodnie z obowiązującym planem lekcji. Proszę, aby uczniowie obecni byli w tym czasie przy komputerach.
Uczniowie klas I-III oraz dzieci przedszkolne uczęszczają do szkoły na zasadach dotychczasowych.
O zmianach będziemy informować na bieżąco na stronie szkoły.

Dyrektor
Bogusława Gieroń
spmiernow dnia październik 23 2020
0 komentarzy · 470 czytań ·Drukuj