HomeContact
Szkoła Podstawowa im. Jana Jasińskiego w Miernowie
Ostatnie Obrazy
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 105
Najnowszy użytkownik: Axmedduh
DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH


Dnia 9 października br. w naszej szkole obchodziliśmy Europejski Dzień Języków Obcych. Uczniowie klasy szóstej i siódmej przygotowali pod opieką nauczycieli języków obcych program artystyczny. Jego celem było nie tylko przybliżenie kultury krajów anglojęzycznych i niemieckojęzycznych, ale przede wszystkim wzbudzenie zainteresowania nauką języków obcych. Świetnie odegrane scenki w języku niemieckim i angielskim uświadomiły uczniom jak ważną i potrzebną w życiu umiejętnością jest znajomość języków obcych.

autor tekstu: Dmytro Sabat
Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia październik 06 2017
0 komentarzy · 77 czytań ·Drukuj
SPRZĄTANIE ŚWIATA

Akcja, która przeprowadzana jest w każdym roku szkolnym ma na celu budzenie i wzmacnianie świadomości ekologicznej uczniów oraz odpowiedzialności za środowisko naturalne. To także zachęta do dbania o środowisko.

Pod koniec września uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski akcji ekologicznej „Sprzątanie świata”. Każda klasa miała wyznaczony teren, który solidnie posprzątano. Efekty pracy były zadowalające, a nasi uczniowie dumni z dobrze wykonanej pracy.

autor tekstu:Dorota Kmiecik
Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia październik 06 2017
0 komentarzy · 67 czytań ·Drukuj
JESIENNE SPACERY

Jesień to piękna pora roku, pełna kolorów i cudownych widoków. Korzystając z jesiennych promyków słońca uczniowie klasy 0 często wychodzą na spacery, w czasie których zwiedzają okolicę, obserwują przyrodę oraz poznają ruch uliczny, a także zasady bezpiecznego zachowania się i przechodzenia przez jezdnię.
Dzieci podziwiają przyrodę w jesiennej szacie, rozpoznają gatunki drzew, owoce i liście. Zbierają ,,jesienne skarby”: kasztany, żołędzie, szyszki, kolorowe liście, kawałki kory , które przez wiele jesiennych tygodni będą ozdobą kącika przyrody i materiałem do prac plastycznych .
Podczas spacerów jest także czas na zabawę. Dzieci bawią się np. w ,,chowanego” kryjąc się za drzewami oraz w różne zabawy z użyciem chusty animacyjnej.
Wycieczki po okolicy szkoły dostarczają uczniom wiedzy i inspiracji do wykonywania wielu prac plastycznych z przyniesionych ze sobą ,,skarbów jesieni”.

autor tekstu:Anna Kowalska
Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia wrzesień 28 2017
0 komentarzy · 173 czytań ·Drukuj
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018


Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego2017/2018 już za nami.
Po beztroskich dniach letniego wypoczynku wracamy do zajęć szkolnych i cieszymy się z tego, że spotykamy się po dwumiesięcznej przerwie by w kolejnym roku szkolnym zmierzyć się z nowymi zadaniami, które stoją przed nami.
Uroczysta inauguracja nowego roku rozpoczęła się od Mszy Świętej, następnie zgromadzeni na sali gimnastycznej uczniowie i nauczyciele oraz rodzice odśpiewali Hymn Państwowy. Następnie dyrektor Szkoły, Pani Bogusława Gieroń powitała całą Społeczność Szkolną.
Co czeka uczniów w roku szkolnym 2017/2018? Kiedy będą przerwy świąteczne, jak wypadają dni wolne, kiedy będą ferie i najważniejsze wydarzenia szkolne? Niebawem wszystkie aktualności pojawią się na szkolnej stronie internetowej.
Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia sierpień 31 2017
1 komentarz · 261 czytań ·Drukuj
ŚWIĘTO OGÓRKA 2017

W niedziele 6 sierpnia na miernowskich błoniach odbyło się już po raz kolejny Święto Ogórka. Na scenie swoje umiejętności wokalno-taneczne zaprezentowali uczniowie naszej szkoły. Zespół akordeonowy prowadzony przez Panią Ewę Książek przedstawił kilka utworów instrumentalnych. Uczniowie brali również udział w konkursach. Głównym tematem i rekwizytem gier i zabaw był oczywiście "zielony ogórek".


Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia sierpień 07 2017
3 komentarze · 170 czytań ·Drukuj
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

Msza święta, uroczysty apel, rozdanie świadectw, nagrody, dyplomy i wreszcie upragnione przez dzieci wakacje.
W piątek 23 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2016/2017. Podczas uroczystego apelu zostały wręczone, dyplomy oraz nagrody. Przedszkolaki otrzymali kolorowe dyplomy, uczniowie klas II-III dyplomy oraz nagrody książkowe za całoroczny trud i pracowitość, natomiast uczniowie klas IV-VI otrzymali z rąk pani dyrektor świadectwa z paskiem oraz nagrody książkowe i dyplomy za wspaniałe, wzorowe wyniki w kończącym się roku szkolnym. Wszystkim dzieciom serdecznie gratulujemy.
Przed uczniami dwa miesiące wakacji, odpoczynku i nabrania sił na kolejny rok szkolny.
Życzymy Wam udanych wakacji!
Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia lipiec 15 2017
6 komentarzy · 244 czytań ·Drukuj