HomeContact
Szkoła Podstawowa im. Jana Jasińskiego w Miernowie
Ostatnie Obrazy
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
Gości online: 4

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 2,411
Najnowszy użytkownik: EllAttilm
PIKNIK RODZINNY

„Miej czas na Pracę, to cena sukcesu.
Miej czas na Myślenie, to źródło potęgi.
Miej czas na Zabawę, to sekret młodości(...)”


Taka myśl przyświecała organizatorom I Pikniku Rodzinnego w Szkole Podstawowej w Miernowie, który odbył się 12 maja 2019 r. na terenie miernowskich błoni.
Nasz Rodzinny Piknik oferował coś dla ciała i coś dla ducha. W radosny nastrój wprowadzili nas uczniowie szkoły prezentując swoje niezwykłe umiejętności wokalne, taneczne i muzyczne. Uczniowie przygotowali występ pt. „Rodzina to mój skarb”. Kontynuacją występów artystycznych było przedstawienie pt. „ Rzepka”- niespodzianka w wykonaniu rodziców oraz koncert naszego absolwenta Bartłomieja Adamczyka. Na Pikniku ważnym elementem programu były zawody sportowe i konkursy z nagrodami, które dawały uczestnikom sporą dawkę dobrego humoru:). Nawet deszczowa aura nie zepsuła zabawy, zgromadzeni goście przenieśli się do budynku szkoły, gdzie odbył się koncert zespołu „Przystań” z Chrobrza oraz zabawa taneczna z zespołem Milton.
Na pikniku mogliśmy posmakować kiełbasek z grilla oraz pysznego domowego ciasta. Jak to na prawdziwej majówce bywa, wszystkie miejsca były wypełnione gwarem świetnie bawiących się gości, uczniów z rodzinami, pracowników szkoły oraz mieszkańców Miernowa i okolic. Wspólna zabawa nie odbyłaby się bez ogromnego zaangażowania ludzi dobrej woli-sponsorów i Przyjaciół Szkoły, którzy szczodrze przyczynili się do atmosfery Pikniku. Gorące podziękowania kierujemy do:
- głównych sponsorów Pikniku czyli wszystkich rodziców uczniów Szkoły Podstawowej w Miernowie, którzy aktywnie włączyli się w jego organizację
- sponsora nagród w konkursach, czyli Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych:
- Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Miernów oraz Koła Gospodyń w Stawiszycach,
Dziękujemy za przybycie na piknik Radnym Gminy Złota oraz Pani Grażynie Domańskiej, która reprezentowała Panią Wojewodę Agatę Wojtyszek. Dziękujemy również Pani Wojewodzie oraz Panu Lucjanowi Adamczykowi za słodycze dla wszystkich dzieci.

Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia maj 15 2019
0 komentarzy · 133 czytań ·Drukuj
Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się , żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?