HomeContact
Szkoła Podstawowa im. Jana Jasińskiego w Miernowie
Ostatnie Obrazy
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
Gości online: 7

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 489
Najnowszy użytkownik: alyaJorne
PASOWANIE PRZEDSZKOLAKÓW

23 listopada 2017 r. w Ośrodku Edukacji Przedszkolnej przy Szkole Podstawowej w Miernowie odbyła się uroczystość: PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA.
Uroczystość ta w dużym stopniu stanowi zakończenie procesu adaptacyjnego dzieci do warunków i zasad panujących w przedszkolu. Podczas uroczystości pasowania maluchy swoim zachowaniem potwierdziły, że dobrze się czują w przedszkolu. Zaprezentowały rodzicom i starszym kolegom piosenki, wiersze i pląsy, których nauczyły się do tej pory. Odświętny strój, piękne opaski z pszczółką, obecność p. Jesieni, a także wystrój sali podkreśliły doniosłość wydarzenia. Następnie wszystkie maluchy złożyły uroczystą przysięgę powtarzając głośno słowo „Przyrzekamy ‘’
Kulminacyjnym punktem w tym dniu było pasowanie maskotką pszczółką przez p. dyrektor Bogusławę Gieroń każdego malucha na prawdziwego przedszkolaka. Wszyscy otrzymali pamiątkowy dyplom, kuferek słodkości, puzzle i gratulacje.
Po zakończeniu części oficjalnej przedszkolaki z grupy przedszkolnej PSZCZÓŁKI pozowały do pamiątkowych zdjęć, a w sali czekały na nich słodkie niespodzianki.
Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń zarówno dla dzieci, rodziców jak i nauczycielek p. Agnieszki Haruza i Wandy Wójcik.

autor tekstu: Wanda Wójcik
Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia listopad 23 2017
1 komentarz · 334 czytań ·Drukuj
Komentarze
#1 | aa123 dnia sierpień 15 2018 10:58:31
fashion replica best wathces replica watches uk, from complications of shape, color and even those of ordinary people difficult to understand, watch them being integrated into the modern lifestyle. From these famous brand, rolex replicas swiss made people will know these tables industry’s “new” unlikely to make cheap products. Reason 2 asked the table, relaxed sound one best replica IWC watches million game.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?