HomeContact
Szkoła Podstawowa im. Jana Jasińskiego w Miernowie
Ostatnie Obrazy
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
Gości online: 4

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 2,411
Najnowszy użytkownik: EllAttilm
Powitanie
Witaj na stronie Szkoły Podstawowej im. Jana Jasińskiego w Miernowie.
WALENTYNKI
spmiernow dnia luty 15 2021
0 komentarzy · 21 czytań ·Drukuj
OGŁOSZENIE
Zarządzenie Nr 10 Wójta Gminy Złota z dnia 28 stycznia 2021r.
w sprawie ustalenia terminów przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i postępowania
uzupełniającego do publicznych przedszkoli, publicznych innych form wychowania
przedszkolnego, oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych oraz klas I
publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Złota na rok szkolny 2021/2022.

ZARZĄDZENIE
spmiernow dnia luty 08 2021
0 komentarzy · 33 czytań ·Drukuj
Playroom z wyobraźni

W grudniu 2020 r. czworo uczniów z klas klasy I i III, pod opieką Pani Joanny Kamińskiej, wzięło udział w akcji pod nazwą „Się gra się ma… Playroom z wyobraźni”. Zadaniem uczniów biorących udział w konkursie było wykonanie dowolną techniką pracy plastycznej pt. „Playroom z wyobraźni”, która przedstawiała wymarzoną salę gier usytuowaną w szkolnej świetlicy. Wszystkie prace wykonane przez dzieci były bardzo pomysłowe, estetycznie wykonane. Nagrodą główną w konkursie jest wyposażenie szkolnej świetlicy na kwotę 20 000 zł oraz zestawy gier planszowych. Wyniki konkursu będą ogłoszone 28 stycznia 2021 r.
Prace wykonane przez dzieci prezentujemy poniżej.

Zdjęcia w "Galeria zdjęć".
spmiernow dnia styczeń 24 2021
0 komentarzy · 39 czytań ·Drukuj
Zimowe szaleństwo


Po długiej przerwie od zajęć szkolnych spowodowanej przerwą świąteczną i feriami, a wcześniej pandemią COVID-19, dzieci z klas 1-3 powróciły do szkół. Bardzo długo nie widziały się ze swoimi rówieśnikami i nauczycielami. Stęsknieni za wychowawcami, nauczycielami, kolegami i koleżankami wyczekiwały dnia, w którym znów się spotkają w szkolnych salach.
Nauczyciel wychowania fizycznego, pan Artur Haruza, za zgodą rodziców i dyrekcji szkoły, postanowił urozmaicić uczniom powrót do szkoły i spędzić czas (zgodnie z zaleceniami MEN) na świeżym powietrzu. Korzystając z zimowej pogody i ciepłego ubioru dzieci, zorganizował dla nich wyjście na sanki. Dzieci wyposażone przez rodziców w sanki, jabłuszka ale też worki z sianem, wybrały się wraz z Panem Arturem na pobliską górkę. Mimo czerwonych nosów, zabawa była bardzo udana. Dzieci z ogromną radością zjeżdżały na sankach, rzucały się śnieżkami, a także próbowały ulepić bałwana. Po powrocie do szkoły dzieci długo jeszcze dzieliły się swoimi odczuciami i wrażeniami. Zabawy integracyjne na świeżym powietrzu to doskonały pomysł na integrację grupy, zwłaszcza po tak długim okresie obowiązywania nauki zdalnej.


Zdjęcia w "Galeria zdjęć".
spmiernow dnia styczeń 21 2021
0 komentarzy · 47 czytań ·Drukuj
OGŁOSZENIE
Witam uczniów po długiej przerwie feryjnej.
Do 18 stycznia, z formie tradycyjnego nauczania, wracają do szkół uczniowie kl. I-III. Starci, z klas IV-VIII nadal pracują zdalnie.
Wszyscy jesteśmy zmęczeni obecną sytuacją, ale myślę, że niedługo to się zmieni i spotkamy się w szkole, realizując naukę stacjonarną. Przypominam, że lekcje rozpoczynają się o 7:30. Zapewniony będzie dowóz dzieci autobusem szkolnym, jak to było dotychczas. Zajęcia w szkole odbywać się będą z zachowaniem obostrzeń zalecanych przez MEN. Dyrekcja, nauczyciele, obsługa czeka na Was z utęsknieniem.
Ze względu na rozprzestrzenianie się koronaworusa i obawy przed wystąpieniem 3 fali koronawirusa, proszę aby dzieci z objawami kaszlu, kataru, podwyższonej temperatury, pozostały w domu. Nad procesem edukacyjnym będzie czuwał odpowiedzialny nauczyciel.

Bogusława Gieroń
spmiernow dnia styczeń 17 2021
0 komentarzy · 52 czytań ·Drukuj
ZAWIADOMIENIE O WYNIKU PRZETARGU NA OPAŁ
DOKUMENT CZ.1

DOKUMENT CZ.2
spmiernow dnia grudzień 28 2020
0 komentarzy · 83 czytań ·Drukuj