HomeContact
Szkoła Podstawowa im. Jana Jasińskiego w Miernowie
Ostatnie Obrazy
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
Gości online: 8

Użytkowników online: 1
Jimtieri

Łącznie użytkowników: 2,002
Najnowszy użytkownik: Matthewhutle
Powitanie
Witaj na stronie Szkoły Podstawowej im. Jana Jasińskiego w Miernowie.
NABÓR DO PRZEDSZKOLNA NA ROK SZKOLNY 2019/2020


Przedszkole przy Szkole Podstawowej w Miernowie ogłasza nabór dzieci na rok szkolny 2019/2020. Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 6.04 .2019r. u pani Bogusławy Gieroń Dyrektora Szkoły Podstawowej w Miernowie lub u nauczyciela wychowania przedszkolnego pani Joanny Kamińskiej.

spmiernow dnia marzec 12 2019
0 komentarzy · 20 czytań ·Drukuj
DZIEŃ MATEMATYKI 2019

Już po raz kolejny 12 marca obchodziliśmy w naszej szkole Ogólnopolski Dzień Matematyki. Dzień ten z inicjatywy Stowarzyszenia Doskonalenia i Rozwoju 4improve, został wpisany do kalendarza świąt nietypowych.
Dzień Matematyki został stworzony po to, aby dać uczniom trochę odmiany w nauce matematyki. Udział w grach i zabawach matematycznych ma na celu pokazać inną stronę tej nauki. Matematyka może być przyjemna i dawać radość.
Jak co roku odbył się klasowy turniej o tytuł Mistrza Matematyki. Turniej składa się z 24 pytań z zakresu matematyki i nauk pokrewnych. W tym roku hasłem przewodnim była „Matematyka dzika”, a więc pytania związane (luźno) z dziką przyrodą w Polsce.
Mistrzami Matematyki 2019 zostali:
Daniel Piotrowski (kl.IV), Julita Stępień (kl.V), Oskar Wróbel (kl.VI), Laura Kabat (kl.VII) oraz Dominik Wójcik (kl.VIII).

Gratulujemy!


Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia marzec 12 2019
0 komentarzy · 29 czytań ·Drukuj
8 MARCA- DZIEŃ KOBIET


8 marca z okazji Dnia Kobiet odbył się w naszej szkole uroczysty apel, który przygotowali chłopcy z klasy VIII wraz z Panem Arturem Haruzą. Wszystkie dziewczynki, te małe i duże, od kolegów dostały jakiś miły podarunek lub pachnące wiosną kwiaty. Był to bardzo sympatyczny dzień.
Dziękujemy chłopcom i panom za umilenie dzisiejszego dnia, który upłynął w miłej i pogodnej atmosferze, a wspaniałym dziewczynom jeszcze raz życzymy samych dobrych chwil, nie tylko 8 marca!

Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia marzec 08 2019
0 komentarzy · 29 czytań ·Drukuj
WYCIECZKA DO OŚWIĘCIMIA


Dnia 5.03.2019r. uczniowie najstarszych klas uczestniczyli w wyjątkowej wycieczce do Oświęcimia. Celem wyjazdu było zwiedzanie Państwowego Muzeum Auschwitz-Birkenau i poznanie tragicznej historii związanej z okrucieństwem II wojny światowej. Wyjazd uświadomił uczniom, czym był holokaust jako akt ludobójstwa dokonany na milionach ludzi różnych narodowości. W trakcie zwiedzania był czas na refleksje i chwilę zadumy. Nasi uczniowie zaprezentowali postawę godną powagi miejsca, w którym się znajdowali. Niewątpliwie ta niezwykła lekcja historii zostawi na zawsze ślad w ich sercach, a w swoim życiu będą się kierowali przede wszystkim szacunkiem i tolerancją.


Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia marzec 06 2019
0 komentarzy · 28 czytań ·Drukuj
ŻYWA LEKCJA HISTORII-II WOJNA ŚWIATOWA


26 lutego uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w „żywej lekcji historii”. Zajęcia zostały zorganizowane przez „Pasjonatów Ożywionej Historii” POH Rzeszów. Bardzo cennym elementem spotkania był sposób, w jaki zajęcia były prowadzone. Wybrani uczniowie stali się czynnymi uczestnikami przedstawianych wydarzeń. Oprócz wielu ciekawych informacji na temat II wojny światowej uczniowie zapoznali się z umundurowaniem i uzbrojeniem żołnierzy walczących w czasie wojny. W czasie prezentacji uczestnicy obejrzeli fragmenty filmów oraz mogli dotykać i przymierzać wszystkie eksponaty. Ta niecodzienna lekcja historii z pewnością podobała się uczniom i na pewno na długo pozostanie w ich pamięci.


Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia luty 27 2019
1 komentarz · 46 czytań ·Drukuj
WALENTYNKI

Dnia 14 lutego br. Samorząd Uczniowski zorganizował w naszej szkole Święto Miłości. Wszyscy uczniowie mogli przesłać sobie słowa sympatii dzięki przygotowanej skrzynce walentynkowej. Z okazji tego wyjątkowego dnia została również zorganizowana dyskoteka.
Mamy nadzieję, że duch życzliwości wśród naszych uczniów unosił się będzie nie tylko w dniu zakochanych ale jeszcze przez wiele dni.

Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia luty 16 2019
1 komentarz · 79 czytań ·Drukuj