HomeContact
Szkoła Podstawowa im. Jana Jasińskiego w Miernowie
Ostatnie Obrazy
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 342
Najnowszy użytkownik: wihta
Powitanie
Witaj na stronie Szkoły Podstawowej im. Jana Jasińskiego w Miernowie.
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017


Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego2016/2017 już za nami.
Po beztroskich dniach letniego wypoczynku wracamy do zajęć szkolnych i cieszymy się z tego, że spotykamy się po dwumiesięcznej przerwie by w kolejnym roku szkolnym zmierzyć się z nowymi zadaniami, które stoją przed nami.

Uroczysta inauguracja nowego roku rozpoczęła się od Mszy Świętej, następnie zgromadzeni na sali gimnastycznej uczniowie i nauczyciele oraz rodzice odśpiewali Hymn Państwowy. Następnie dyrektor Szkoły, Pani Bogusława Gieroń powitała całą Społeczność Szkolną. Uczniowie przypomnieli o rocznicy wybuchu II Wojny Światowej oraz złożyli kwiaty pod tablicą patrona szkoły Jana Jasińskiego.

Co czeka uczniów w roku szkolnym 2016/2017? Kiedy będą przerwy świąteczne, jak wypadają dni wolne, kiedy będą ferie i najważniejsze wydarzenia szkolne? Niebawem wszystkie aktualności pojawią się na szkolnej stronie internetowej.
Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia wrzesień 01 2016
0 komentarzy · 40 czytań ·Drukuj
ŚWIĘTO OGÓRKA

W niedziele 6 sierpnia na miernowskich błoniach odbyło się już po raz kolejny Święto Ogórka. Na scenie swoje umiejętności wokalno-taneczne zaprezentowali uczniowie naszej szkoły. Zespół akordeonowy prowadzony przez Panią Ewę Książek przedstawił kilka utworów instrumentalnych. Uczniowie brali również udział w konkursach. Głównym tematem i rekwizytem gier i zabaw był oczywiście "zielony ogórek".


Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia sierpień 09 2016
0 komentarzy · 64 czytań ·Drukuj
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016


Msza święta, uroczysty apel, rozdanie świadectw, nagrody, dyplomy i wreszcie upragnione przez dzieci wakacje.
W piątek 24 czerwca ze szkołą rozstali się uczniowie klasy szóstej. Absolwenci 2016 pożegnali się ze swoimi młodszymi kolegami i koleżankami, podziękowali nauczycielom. Podczas uroczystego apelu zostały wręczone, dyplomy oraz nagrody. Tytuł najlepszego absolwenta SP Miernów w tym roku otrzymała Aleksandra Kmiecik. Pani Dyrektor nagrodziła za pracę i wspaniałe wyniki nie tylko dzieci, podziękowała również rodzicom za zaangażowanie się, za pracę i na rzecz placówki.
Przed uczniami dwa miesiące wakacji, odpoczynku i nabrania sił na kolejny rok szkolny.
Życzymy wszystkim udanych wakacji!!!

Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia czerwiec 26 2016
0 komentarzy · 106 czytań ·Drukuj
Certyfikat za udział w Programie Edukacyjnym "Wybieram wodę"

Miło nam poinformować, że nasza szkoła otrzymała Certyfikat za udział w Programie Edukacyjnym "Wybieram wodę" zorganizownym przez Polskie Towarzystwo Dietytyki oraz Instytut Promocji Zdrowia i Dietoterapii.

W ramach realizcji projektu nasi uczniowie dowiedzieli się nie tylko jak ważną rolę odgrywa woda w naszym życiu, ale przede wszystkim zapamiętali jak i dlaczego warto ją oszczędzać.
spmiernow dnia czerwiec 26 2016
0 komentarzy · 123 czytań ·Drukuj
WYCIECZKA DO KRAJNA I KUROZWĘK


17 czerwca 2016 r. odbyła się wycieczka uczniów klasy I i III wraz z rodzicami i opiekunami do Kurozwęk i Krajna. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od przejazdu „wozem westernowym” do zagrody z bizonami. Z bliskiej odległości zobaczyliśmy stado bizonów, a dzięki przewodnikowi usłyszeliśmy o nich wiele informacji. Po przejeździe przez „safari – bizon” zaczęliśmy zwiedzanie pałacu.
Następnym punktem wycieczki było zwiedzanie parku miniatur w Krajnie.
Uczestnicy wycieczki zobaczyli Watykańską Bazylikę Św. Piotra, wieżę Eiffla, Łuk Triumfalny, Londyński Big Ben, Bramę Brandenburską oraz wiele innych fantastycznych budowli, które zrobiły na dzieciach duże wrażenie.
Na koniec dzieci skorzystały z placu zabaw. Śmiechu i dobrej zabawy było wiele.


Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia czerwiec 19 2016
0 komentarzy · 121 czytań ·Drukuj
CYRK SZOK

Dnia 24 maja do naszej szkoły zawitał cyrk "Szok", który swoim repertuarem wprowadził w zachwyt wszystkich uczniów zgromadzonych na sali gimnastycznej. Wśród zaprezentowanych atrakcji znalazły się: tresowane zwierzątka, magiczne sztuczki oraz popisy akrobatyczne. Najwięcej emocji wzbudził oczywiście pokaz z wężem. Wrażenia ze spotkania z cyrkowcami na długo pozostaną w pamięci naszych uczniów.


Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia czerwiec 01 2016
0 komentarzy · 147 czytań ·Drukuj