HomeContact
Szkoła Podstawowa im. Jana Jasińskiego w Miernowie
Ostatnie Obrazy
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
Gości online: 3

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 469
Najnowszy użytkownik: yqumylo
Powitanie
Witaj na stronie Szkoły Podstawowej im. Jana Jasińskiego w Miernowie.
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Dnia 13 października w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W uroczystości uczestniczyli uczniowie, nauczyciele, pracownicy obsługi oraz przedstawiciele Rady Rodziców. Młodzi artyści z klasy V i VI piosenką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, i troskę o dobro wychowanków. Uczniowie w imieniu całej społeczności uczniowskiej wręczyli nauczycielom kwiaty oraz magiczne kamienie z napisem „love”, które mają nieść dużo zdrowia, cierpliwości oraz spełniać wszystkie marzenia. Na zakończenie uroczystości Pani Dyrektor Bogusława Gieroń złożyła wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły życzenia oraz wręczyła Nagrody Dyrektora, które w tym roku otrzymali Artur Haruza i Izabela Ziętara.Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia październik 13 2016
0 komentarzy · 12 czytań ·Drukuj
WYCIECZKA DO WIELICZKI I KRAKOWA

Dawno tak świetnie się nie bawiliśmy… stwierdzili w drodze powrotnej uczestnicy wycieczki. Wczesnym porankiem 7 października grupa 40 uczniów z naszej szkoły wyjechała do Kopalni Soli w Wieliczce. Niewielkie miasto przywitało nas piękną, słoneczną pogodą. Uczniowie spacerując z przewodnikiem podziemnymi korytarzami podziwiali komory, kaplice, podziemne jezioro oraz rekonstrukcję starych urządzeń służących do wydobywania soli. Niewątpliwie największe wrażenie wywarła na nich Kaplica Św. Kingi z żyrandolami z solnych kryształów i rzeźbami wykonanymi przez górników w soli. Następnie uczniowie udali się do Krakowa do Teatru Groteska. Obejrzeli w nim brawurowo zagrany spektakl pt. „Przygody Tomka Swyera”. Dzieci świetnie się bawiły oglądając perypetie niesfornego chłopca Tomka. Wycieczkę zakończył spacer po Starym Mieście i oczywiście zakup pamiątek.Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia październik 07 2016
0 komentarzy · 20 czytań ·Drukuj
SPRZĄTANIE ŚWIATA


Akcja ma na celu budzenie i wzmacnianie świadomości ekologicznej uczniów oraz odpowiedzialności za środowisko naturalne. To także zachęta do dbania o środowisko. Dnia 30 września uczniowie naszej szkoły z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego uczestniczyli w takiej właśnie akcji. Każda klasa miała wyznaczony teren, który solidnie posprzątano. Efekty pracy były zadowalające. Po raz pierwszy w akcji wzięły udział dzieci z kl. 0. Po zakończonej pracy wszyscy korzystając z wyjątkowo pięknej pogody udali się na spacer. Mamy wielką nadzieję, że tego typu akcje zaowocują chęcią codziennego dbania o środowisko i udowodnią, że są niezwykle pożytecznym narzędziem w procesie edukacji młodego pokolenia.


Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia wrzesień 30 2016
0 komentarzy · 30 czytań ·Drukuj
EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW

28 września uczniowie klas IV-VI zaprezentowali swoje umiejętności językowe w scenkach, piosenkach, monologach ukazując zalety znajomości języków obcych, a także zapoznali społeczność szkolną z elementami kultury szkolnictwa i spędzania czasu wolnego w innych krajach Europy.

Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia wrzesień 30 2016
0 komentarzy · 30 czytań ·Drukuj
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017


Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego2016/2017 już za nami.
Po beztroskich dniach letniego wypoczynku wracamy do zajęć szkolnych i cieszymy się z tego, że spotykamy się po dwumiesięcznej przerwie by w kolejnym roku szkolnym zmierzyć się z nowymi zadaniami, które stoją przed nami.

Uroczysta inauguracja nowego roku rozpoczęła się od Mszy Świętej, następnie zgromadzeni na sali gimnastycznej uczniowie i nauczyciele oraz rodzice odśpiewali Hymn Państwowy. Następnie dyrektor Szkoły, Pani Bogusława Gieroń powitała całą Społeczność Szkolną. Uczniowie przypomnieli o rocznicy wybuchu II Wojny Światowej oraz złożyli kwiaty pod tablicą patrona szkoły Jana Jasińskiego.

Co czeka uczniów w roku szkolnym 2016/2017? Kiedy będą przerwy świąteczne, jak wypadają dni wolne, kiedy będą ferie i najważniejsze wydarzenia szkolne? Niebawem wszystkie aktualności pojawią się na szkolnej stronie internetowej.
Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia wrzesień 01 2016
0 komentarzy · 75 czytań ·Drukuj
ŚWIĘTO OGÓRKA

W niedziele 6 sierpnia na miernowskich błoniach odbyło się już po raz kolejny Święto Ogórka. Na scenie swoje umiejętności wokalno-taneczne zaprezentowali uczniowie naszej szkoły. Zespół akordeonowy prowadzony przez Panią Ewę Książek przedstawił kilka utworów instrumentalnych. Uczniowie brali również udział w konkursach. Głównym tematem i rekwizytem gier i zabaw był oczywiście "zielony ogórek".


Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia sierpień 09 2016
0 komentarzy · 98 czytań ·Drukuj